Get Adobe Flash player
360-polaczeni-p

Reżyseria: FERNANDO MEIRELLES 
Występują: RACHEL WEISZ, JUDE LAW, ANTHONY HOPKINS, MORITZ BLEIBTREU, JAMEL DEBBOUZE 
Produkcja: Wielka Brytania, Austria, Francja, Brazylia 2011

360 POŁĄCZENI /360 /

Treść:
Fernando Meirelles, autor nominowanych do Oscara® obrazów Miasto Boga i Wierny ogrodnik, swój najnowszy film oparł na głośnej sztuce „Korowód” Arthura Schniztlera – twórcy literackiego pierwowzoru pamiętnych „Oczu szeroko zamkniętych”.

Podobnie jak dzieło Stanleya Kubricka, 360.POŁĄCZENI to nowoczesna i stylowa panorama związków międzyludzkich, które składają się na wyrazisty, pełen napięcia i autentycznych wzruszeń obraz miłości w XXI wieku. Decyzja przystojnego biznesmena, który zdoła oprzeć się pokusie i pozostaje wierny swojej żonie, wywołuje nieoczekiwaną serię zdarzeń, mających miejsce w tak odległych od siebie zakątkach świata, jak Wiedeń, Paryż, Londyn, Bratysława, Rio i Denver. Każdy z bohaterów filmu przeżywa chwile miłosnych uniesień i dotkliwych dramatów, które równoważy zadziwiająca dawka ironii losu i humoru sytuacyjnego.

W filmie występuje prawdziwa plejada gwiazd: laureaci Oscara® – Anthony Hopkins, Rachel Weisz oraz dwukrotnie nominowany Jude Law, a także Moritz Bleibtreu – zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie oraz laureat Nagrody dla Najlepszego Aktora MFF Cannes Jamel Debbouze -komik nr 1 we Francji, znany w Polsce z hitów Amelia i Asterix i Obelix: Misja Kleopatra.

„Film o miłości skonstruowany jak thriller”. – THE HOLLYWOOD REPORTER
„Precyzja scenariusza przypomina Babel i Miasto gniewu”. – NEW YORK TIMES

Dane techniczne:
Język: angielski, polski /lektor/
Napisy: polskie
Obraz: 16:9
Czas: 95 min
Dźwięk: DD 5.1

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT