Get Adobe Flash player
50 twarzy Blacka - plakat nr 2

Premiera kinowa: 8 kwietnia 2016

Gatunek: komedia
Produkcja: USA 2015
ReżyseriaMichael Tiddes („Dom bardzo nawiedzony”, „Dom bardzo nawiedzony 2”)

Scenariusz:Rick Alvarez („Dom bardzo nawiedzony”, „Dom bardzo nawiedzony 2”), Marlon Wayans („Straszny film 1-3”, „Chłopaczki z sąsiedztwa”)
ObsadaMarlon Wayans („Straszny film 1-3”, „Dom bardzo nawiedzony”, „G.I. Joe: Czas Kobry”), Jane Seymour („Żyj i pozwól umrzeć”, „Polowanie na druhny”), Mike Epps („Kac Vegas 1 i 3”, „Resident Evil: Zagłada”), Kali Hawk („Druhny”, „Raj dla par”, „Idol z piekła rodem”), Tina Grimm („Ted 2”, „Ostatni gwizdek”, „25 Hill”), Alice Rietveld („Zmierzch”, „Więzień labiryntu: Próby ognia”, „Jack Reacher: Jednym strzałem”)

50 Twarzy Blacka

/Fifty Shades of Black/

Etatowi rozśmieszacze Ameryki – Marlon Wayans i Michael Tiddes, twórcy uwielbianych na całym świecie serii „Straszny film” i „Dom bardzo nawiedzony” powracają z bezkompromisową parodią megahitu na podstawie bestsellera E.L. James. W obsadzie arcydowcipnej odpowiedzi na „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, w której – jak zapewniają jej producenci – „seks i humor idą ręka w rękę”, zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów „Kac Vegas” i „Druhny” oraz – uwaga - Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego przeboju!

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety przedsiębiorcy zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z bogaczem reporterka zdoła odkryć wszystkie, skrywane przed światem twarze Blacka?

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT