Get Adobe Flash player

Premiera kinowa: 21 lutego 2014. 
 
Reżyseria: McG („Aniołki Charliego”, „Terminator: Ocalenie”, „Męski sport”, „Chuck”)

Scenariusz: Luc Besson („Leon zawodowiec”, „Nikita”, „Wielki błękit”, „Piąty element”), Adi Hasak („Pozdrowienia z Paryża”, „Spisek”)

Obsada: Kevin Costner („Bodyguard”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Tańczący z wilkami”, „3000 mil do Graceland”, „Znamię”), bAmber Heard („Maczeta zabija”, „Piekielna zemsta”, „Dziennik zakrapiany rumem”, „Paranoja”),Connie Nielsen („Gladiator”, „Adwokat diabła”, „Zdjęcie w godzinę”, „Bracia”), Hailee Steinfeld(„Gra Endera”, „Prawdziwe męstwo”), Richard Sammel („Bękarty wojny”, „Casino Royale”, „Życie jest piękne”, „Taxi”), Tómas Lemarquis(„Noi Albinoi”, „Granice bólu”), Eriq Ebouaney(„Transporter 3”, „Królestwo niebieskie”, „Hitman”, „Femme fatale”)

72 godziny

„72 godziny”, nowe dzieło producentów „Uprowadzonej”, to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby – reżysera McG („Terminator: Ocalenie”) i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów „Leon zawodowiec”, „Nikita” czy „Piąty element”. W roli głównej – laureat Oscara i Złotego Globu Kevin Costner – pamiętny twardziel z przeboju „Bodyguard”, wspierany przez trzy pokolenia hollywoodzkich piękności: Connie Nielsen, Amber Heard i Hailee Steinfeld.

Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (gwiazda „Gladiatora” Connie Nielsen) i córką (nominowana do Nagrody Akademii Hailee Steinfeld). Jednak przedwczesna emerytura nie jest mu pisana. Z Ethanem – specem od zwalczania terroryzmu – kontaktuje się agentka CIA (Amber Heard), która proponuje mu układ. Jeśli w ciągu 72 godzin namierzy i zlikwiduje niebezpiecznego przestępcę o pseudonimie „Wilk”, dostanie eksperymentalne lekarstwo, które ocali mu życie. Ethanowi zadania nie ułatwia fakt, że w trakcie ryzykownej misji musi równocześnie zajmować się niesforną, nastoletnią córką.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT