Get Adobe Flash player
bilet-na-ksiezyc-1

Reżyseria: JACEK BROMSKI 
Występują: FILIP PŁAWIAK, MATEUSZ KOŚCIUKIEWICZ, ANNA PRZYBYLSKA, KRZYSZTOF STROIŃSKI, ANDRZEJ CHYRA, PIOTR GŁOWACKI, ANDRZEJ RABOWSKI 
Produkcja: Polska 2013

BILET NA KSIĘŻYC

Treść: 
Najnowsza komedia Jacka Bromskiego, twórcy kinowych przebojów „U Pana Boga za piecem” i „U Pana Boga w ogródku”, to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, na ulicach stały saturatory, a szczytem marzeń każdego krajowego fana motoryzacji był Fiat 125p. Filmowa podróż do barwnej epoki „dzieci kwiatów”, hipisów i bigbitu, uwodzi doborową obsadą oraz ścieżką dźwiękową, na której znaleźli się m.in.: The Box Tops, The Turtles, The Fox, Breakout, Skaldowie, Alibababki, Halina Frąckowiak i ABC.

Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w… Marynarce Wojennej. Z Antkiem (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.

OPIS PŁYTY: 
Język: polski
Napisy: angielskie
Czas: 118 min
Format obrazu: 16:9 (1.78:1)
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Dodatki: zwiastun filmu, wywiady

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT