Get Adobe Flash player
brick-mansions

Premiera kinowa: 25 kwietnia 2014. 
 
Reżyseria: Camille Delamarre

Scenariusz: Luc Besson („Leon zawodowiec”, „Nikita”, „Piąty element”) i Bibi Naceri („13. dzielnica”, „Kod”)

Obsada: Paul Walker (seria „Szybcy i wściekli”, „Sekta”, „Błękitna głębia”, „Potęga strachu”),David Belle („13 Dzielnica”, „Femme fatale”, „Babylon A.D.), Ayisha Issa („Wiecznie żywy”, „Immortals. Bogowie i herosi”), RZA („G.I. Joe: Odwet”, „Dla niej wszystko”, „American Gangster”, „Człowiek o żelaznych pięściach”),Robert Maillet („Pacific Rim”, „300”, „Dary Anioła: Miasto kości”)

Brick Mansions

Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy „Szybkich i wściekłych”, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA – lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca – twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT