Get Adobe Flash player
clerks-sprzedawcy-2

Reżyseria: Kevin Smith 
Występują: Kevin Smith, Jason Mewes, Rosario Dawson, Brian O’Halloran, Jeff Anderson, Jason Lee oraz Ben Affleck 
Produkcja: USA

CLERKS – SPRZEDAWCY 2

Treść:
Najbardziej kultowi bohaterowie ostatniej dekady powracają!

W 1994 roku narodziło się dwóch bohaterów antykultury, mistrzów w sztuce życia za minimalną pensję. Są nimi sprzedawcy w sklepie Mini-mart: Dante Hicks i Randal Graves.
Ich hałaśliwe metody handlowania, pełne uszczypliwości koleżeństwo i sarkastyczne spojrzenie na współczesny świat umożliwiły scenarzyście i reżyserowi Kevinowi Smithowi nakręcenie pierwszego komediowego przeboju, filmu „Clerks – Sprzedawcy” i zostawiły trwały ślad na popkulturze. Ponad dziesięć lat później, Kevin Smith stworzył całkowicie nowy i odmienny rozdział w życiu Dantego i Randala. „Clerks – Sprzedawcy 2” to zabawny, nie uznający żadnych świętości i autentyczny obraz ich nacechowanej farsą przyjaźni oraz konfrontacji z nagłymi, wielkimi zmianami w ich życiu.

Ze znanym humorem i ironicznym podejściem do życia wracają zakręceni przyjaciele: Dante, Randal, Jay i Cichy Bob. Ponieważ sklep Randala i Dantego spłonął, z entuzjazmem oddają się oni o nowej przygodzie – karierze sprzedawców w restauracji fast food.

W nowej pracy ich szefową zostaje piękna Becky, ex-dziewczyna Dantego. Wszyscy razem prowokują, szokują bezpośredniością i z zamiłowaniem żartują z klientów. Podając frytki, toczą nieustającą dyskusję na temat wyższości „Gwiezdnych wojen” nad „Władcą Pierścieni”. Ale tematem jeszcze bardziej ich zajmującym są związki damsko-męskie.

Kiedy Dante nieoczekiwanie chce się ożenić i opuścić Jersey, Randal organizuje szalone przyjęcie pożegnalne, na którym pojawia się policja, straż pożarna, osioł, a nawet organizacja ochrony praw …zwierząt.

OPIS PŁYTY: 
Typ płyty: DVD-5
Czas: 97 min.
Format obrazu: 16:9
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Język: polski
Napisy: angielskie
Dodatki: 
- interaktywne menu,
- dostęp do wybranych scen,
- zwiastun filmu,
- wywiady z twórcami i aktorami,
- zapowiedzi filmów,
- katalog DVD

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT