Get Adobe Flash player
co-kryje-milosc

Reżyseria: GIOVANNI VERONESI 
Występują: ROBERT DE NIRO, MONICA BELLUCCI, RICCARDO SCAMARCIO, LAURA CHIATTI, DONATELLA FINOCCHIARO, CARLO VERDONE, EMANUELE PROPIZIO 
Włochy, USA 2011

CO KRYJE MIŁOŚĆ

Treść:

Co kryje miłość to opowieść o sekretach najpiękniejszego z uczuć. Reżyser Giovanni Veronesi przedstawia jego rolę, wagę i cenę na przykładzie grupy bohaterów w różnych okresach życia. Każda z historii jest poruszającą i zabawną opowieścią, stawiającą film w gronie takich przebojów jak: To właśnie miłość czy Zakochani w RzymieWoody’ego Allena.

Młody i ambitny adwokat Roberto (Riccardo Scamarcio), przyjeżdża do małej miejscowości, gdzie ma nakłonić parę staruszków do sprzedania swojego gospodarstwa pod tereny rekreacyjne. Zlecenie przestaje być proste gdy poznaje niezwykłą i prowokacyjną Micol (Laura Chiatti). Fabio (Carlo Verdone), jest znanym dziennikarzem TV oraz wiernym od 25 lat mężem. Spotkanie z Elianą (Donatella Finocchiaro) wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji i wywraca jego świat to góry nogami.
Mieszkający w Rzymie, samotny amerykański profesor historii sztuki Adrian (Robert De Niro), poznaje Violę (Monica Bellucci). Ich znajomość zakłóca spokojną egzystencję Adriana i pobudza tłumione dotąd emocje naukowca.

Centralny wątek zmienne koleje miłości bohaterów jest charakterystyczny znak: Cupid (EMANUELE PROPIZIO), taksówkarz.

Dane techniczne:
Język: oryginalny, polski /lektor/
Napisy: polskie
Dźwięk: DD 2.0
Obraz: 16:9 (2.35:1) anamorphic
Czas: 120 min

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT