Get Adobe Flash player
Człowiek-z-magicznym-pudelkiem_(1str-DVD)

Reżyseria i scenariusz: BODO KOX
Występują: OLGA BOŁĄDŹ, PIOTR POLAK, SEBASTIAN STANKIEWICZ, ARKADIUSZ JAKUBIK, AGATA BUZEK, WOJCIECH ZIELIŃSKI, BARTOSZ BIELENIA, BARTŁOMIEJ FIRLET HELENA NOROWICZ  i inni
Produkcja: Polska 2017
Gatunek: Romans/sci-fi

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM

Nowy film Bodo Koxa, twórcy wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”. Niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni.

Warszawa, rok 2030. Dotknięty zanikiem pamięci Adam musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię, którą jest totalnie oczarowany. Gdy romans pary nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że niezwykły odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży w czasie Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

W rolach głównych: Olga Bołądź, utalentowany debiutant Piotr Polaka oraz m.in.: Arkadiusz Jakubik, Agata Buzek, Wojciech Zieliński, Sebastian Stankiewicz i Helena Norowicz.

Film znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. FPFF w Gdyni, gdzie zdobył nagrodę za muzykę.

Dane techniczne DVD:

Język: polski 5.1, 2.0
Napisy: angielskie
Czas: 100 min
Obraz: 16:9 (2.40:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu, making of, galeria zdjęć z planu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT