Get Adobe Flash player
jak-uratowac-mame_3d-dvd

Reżyseria: DANIEL ZDUŃCZYK, MARCIN MĘCZKOWSKI
Głosów bohaterom użyczyli: MACIEJ STUHR, BENIAMIN LEWANDOWSKI, ALEKSANDRA KOWALICKA, TOMASZ KOT, CEZARY PAZURA, ANDRZEJ GRABOWSKI i inni
Produkcja: Polska 2015
Gatunek: animacja, przygoda, bajka

JAK URATOWAĆ MAMĘ

Największy międzynarodowy sukces polskiego filmu animowanego od czasu nagrodzonego Oscarem „Piotrusia i wilka”!
„Jak uratować mamę” zostało uznane za Najlepszą animację na New Media Film Festival w Los Angeles oraz 5. Dada Saheb Phalke Film Festival 2015 w Indiach. Ta pełna przygód produkcja zakwalifikowała się również do oficjalnej selekcji wielu międzynarodowych festiwali, w tym: Hollywood Weekly Magazine Film Festival i 25. Cottbus Film Festival.

Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica… To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć legendarne Złote Krople, dzięki którym będą mogły spełnić swoje trzy życzenia – w tym to jedno najważniejsze: ratunek dla mamy.

Dane techniczne DVD:
Język: polski dubbing 5.1
Czas: 86 min
Obraz: 16:9 (1.78:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT