Get Adobe Flash player
Listy do M. 2 - plakat

Premiera kinowa: 13 listopada 2015

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska 2015
Producent: TVN S.A.
Reżyseria: Maciej Dejczer („Misja Afganistan”, „Oficer”, „Magda M.”, „Bandyta”)
Obsada: Maciej Stuhr („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Obywatel”, „Listy do M.”, „Śluby panieńskie”), Roma Gąsiorowska („Sala samobójców”, „Listy do M.”, „Kochaj i tańcz”, „Rozmowy nocą”), Tomasz Karolak („rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”; „Listy do M.”, „Śniadanie do łóżka”, „Lejdis”, „Testosteron”, „Ciało”), Agnieszka Dygant („Prawo Agaty”, „Listy do M.”, „Tylko mnie kochaj”), Piotr Adamczyk („Wkręceni”, „Och, Karol 2”, „Listy do M.”, „Święty interes”, „Śniadanie do łóżka”), Maciej Zakościelny („Czas honoru”, „Dlaczego nie!”, „Tylko mnie kochaj”), Marta Żmuda-Trzebiatowska („Wkręceni 2”, „Och, Karol 2”, „Śluby panieńskie”, „Nie kłam, kochanie”), Małgorzata Kożuchowska („rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „M jak miłość”; „Dlaczego nie!”, „Komornik”, „Kiler”), Magdalena Lamparska („Wkręceni 2”, „Bogowie”, „39 i pół”), Katarzyna Zielińska („Och, Karol 2”, „Listy do M.”, „Ryś”, „Dzień świra”), Agnieszka Wagner („Kamienie na szaniec”, „Listy do M.”, „Nic śmiesznego”, „Spis cudzołożnic”), Wojciech Malajkat („Obywatel”, „Listy do M.”, „Ogniem i mieczem”, „Mów mi Rockefeller”), Paweł Małaszyński („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Listy do M.”, „Skrzydlate świnie”), Marcin Perchuć („Wkręceni 2”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Mała wielka miłość”, „Ciało”), Katarzyna Bujakiewicz („Lekarze”, „Listy do M.”, „Nie kłam, kochanie”, „Nigdy w życiu!”), Piotr Głowacki („Disco Polo”, „Bogowie”, „Wkręceni”, „Obywatel”, „80 milionów”), Julia Wróblewska („Och, Karol 2”, „Listy do M.”, „Tylko mnie kochaj”), Anna Matysiak („Oszukane”, „Listy do M.”), Nikodem Rozbicki („Obietnica”, „Baby Blues”), Jakub Jankiewicz („M jak miłość”, „Ja to mam szczęście!”, „Listy do M.”), Mateusz Winek („Prawo Agaty”), Waldemar Błaszczyk („Ja wam pokażę!”, „Na Wspólnej”, „Camera Cafe”), Krzysztof Stelmaszyk („Testosteron”, „Wkręceni”, „Miasto 44”),  Małgorzata Pieczyńska („Na Wspólnej”, „Big Love”, „Piłkarski poker”)

Listy do M. 2

Cztery lata po spektakularnym sukcesie „Listów do M.” bohaterowie najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat powracają. „Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. A w niej m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie. Komedia jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, trafi do kin w całej Polsce 13 listopada.

Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie „Listów do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT