Get Adobe Flash player
LOLO oficjalny plakat

Premiera: 24 czerwca 2016

Gatunek: komedia
Produkcja: Francja 2015
Reżyseria: Julie Delpy („2 dni w Nowym Jorku”, „Krwawa hrabina”, „2 dni w Paryżu”)
Scenariusz: Julie Delpy, Eugénie Grandval
Obsada: Julie Delpy („Przed północą”, „2 dni w Paryżu”, „Broken Flowers”, „Przed zachodem słońca”), Dany Boon („Przychodzi facet do lekarza”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”, „Jeszcze dalej niż północ”), Karin Viard („Żona doskonała”, „Baby Blues”, „Szczęśliwe zakończenie”, „Niebo nad Paryżem”), Vincent Lacoste („Dziennik panny służącej”, „Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości”)

Lolo

Po sukcesach „2 dni w Paryżu” i „2 dni w Nowym Jorku” nominowana do Oscara Julie Delpy ponownie staje za kamerą, aby rozbawić widzów w swojej najnowszej komedii – „Lolo”. Tym razem na drodze do udanego związku zakochanej pary stają nie rodzice, a nastoletni syn głównej bohaterki.

Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Jean-René może nie jest typem eleganta, za to charakteryzują go nieprzeciętne poczucie humoru i spontaniczność, które udzielają się nieco sztywnej i pedantycznej Wioletcie. Kłopoty zaczynają się, gdy zakochana para wraca razem do Paryża. Tam następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, a dokładnie z zaborczym, nastoletnim synem Wioletty, który zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT