Get Adobe Flash player
LONDON-TOWN_3D-DVD_Pack_RGB_WEB

Reżyseria: DERRICK BORTE
Występują:  JONATHAN RHYS MEYERS (Idol, Wszystko gra, serial Dynastia Tudorów), DANIEL HUTTLESTONE (Les Miserables Nędznicy, Tajemnice lasu), NATASCHA MCELHONE (Ronin, , Truman Show, serial Californication), DOUGRAY SCOTT (Hitman, Mission: Impossible 2, Uprowadzona 3)
Gatunek: komedia, dramat, muzyczny
Produkcja:  Wielka  Brytania, Niemcy 2016
Gatunek: obyczaj, komedia, dramat, muzyczny

LONDON TOWN

LONDON TOWN to uniwersalna angielska produkcja filmowa, której tłem jest Londyn 1979 roku oraz muzyka i zespół THE CLASH!

14-letniego Shay Baker  wyjeżdża do Londynu w poszukiwaniu matki (Natascha McElhone). W drodze poznaje nastoletnią Vivian, która zafascynowana punk rockiem zaraża go miłością do zespołu The Clash. Dzięki tej znajomości Shay osobiście poznaje i zaprzyjaźnia się z liderem grupy Joe Stummerem (rewelacyjna rola Jonathana R. Meyersa).

Film jest pasjonującą podróżą przez świat londyńskiego punk rocka końca lat 70-tych, muzykę The Clash. Jest bezpretensjonalną opowieścią nie tylko dla fanów muzyki zespołu, ale także miłośników brytyjskiego kina w stylu Billy Elliot, Był sobie chłopiec czy Radio na fali.

Autorem zdjęć do filmu jest Polak, Hubert Taczanowski, który dwukrotnie współpracował z Michaelem Winterbottomem m.in. przy filmie Twarz Anioła z Danielem Brühlem, Kate Beckinsale i Carą Delevinge w rolach głównych.

Dane techniczne DVD:
Język: wersja oryginalna z polskim lektorem  5.1
Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami
Czas: 93 min
Obraz: 16:9
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT