Get Adobe Flash player
magiczna_podroz_do_afryki-p

Scenariusz i reżyseria: Jordi Llompart 
Występują: Eva Gerretsen , Leonor Watling („Życie ukryte w słowach”, „Porozmawiaj z nią”, „Zakochany Paryż”), Adria Collado („Evita”, „Serce wojownika”) 
Produkcja: Hiszpania 2010 
Gatunek: przygodowy/dla dzieci

MAGICZNA PODRÓŻ DO AFRYKI

Nakręcona z wielkim rozmachem pierwsza europejska superprodukcja łącząca zjawiskowej urody ujęcia afrykańskiej przyrody, najnowocześniejszą animację komputerową i przełomowe efekty wizualne!

W imponującym przygodowym widowisku, kręconym m.in. w Namibii i Republice Południowej Afryki, najmłodsi widzowie prześledzą emocjonującą podróż 10-letniej Jany. Obdarzona niezwykłą wrażliwością i wyobraźnią dziewczynka wyrusza w poszukiwaniu Kabbo, jej pomysłowego kolegi, który nagle porzuca spokojne życie w Barcelonie, by powrócić do swojego rodzinnego, jakże dla niej egzotycznego, buszu. W magicznej podróży po najdzikszym z kontynentów pomogą jej zabawni strażnicy afrykańskich sekretów – napuszony ryś, szalone małpy, majestatyczny słoń Harry i obdarzony niezwykłymi mocami wierzchowiec. Dzięki ich wskazówkom trafi na ślad plemienia Kabby i pozna baśniową krainę ze swoich marzeń, która zachwyci wszystkich fanów „Alicji w krainie czarów” Tima Burtona.

OPIS PŁYTY: 
Język: angielski; polski dubbing
Napisy: polskie
Dźwięk: DD 5.1
Obraz: 16:9
Czas: 89 min
Dodatki: zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT