Get Adobe Flash player
MA MA plakat PL

Premiera kinowa: 4 grudnia 2015

Gatunek: dramat
Produkcja: Hiszpania 2015
Reżyseria i scenariusz:  Julio Medem („Lucia i seks”, „Kochankowie z kręgu polarnego”, „Noc w Rzymie”, „7 dni w Hawanie”)
Obsada:              Penélope Cruz („Przelotni kochankowie”, „Zakochani w Rzymie”, „Nine: Dziewięć”, „Przerwane objęcia”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Vicky Cristina Barcelona”), Luis Tosar („Boskie jak diabli”, „Słodkich snów”, „Mr. Nice”, „18 spotkań przy stole”, „Nawet deszcz”), Asier Etxeandia („Seks, kłamstwa i narkotyki”), Ciro Miró („Nikt nie chce nocy”, „Spisek w Eskurialu”), Mónica Sagrera („S jak seks”, „Spisek w Eskurialu”)

Mama

Penélope Cruz  – laureatka Oscara za „Vicky Cristina Barcelona”, muza Pedro Almodóvara i Woody’ego Allena – debiutuje jako producentka, kreując w filmie „Mama” – jak sama podkreśla – najbardziej złożoną, a zarazem najpiękniejszą rolą w karierze. Za kamerą Julio Medem, specjalizujący się w zmysłowych kobiecych portretach, który określa swoje dzieło jako „hymn na cześć życia, dramat przepełniony światłem i miłością”.

Magda (Cruz), nauczycielka i matka 10-letniego chłopca, musi stawić czoło dramatycznej diagnozie. Wykryto u niej raka piersi. Jednak kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

Penélope Cruz partneruje wybitny hiszpański aktor, trzykrotny laureat Nagrody Goya – Luis Tosar („Boskie jak diabli”, „Słodkich snów”).

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT