Get Adobe Flash player
MazCzyNieMaz_OficjalnyPlakat

Premiera: 16 lutego 2018

Gatunek: komedia
Produkcja: Francja 2017
Reżyseria: Tarek Boudali
Scenariusz: Tarek Boudali („Wszystko zostanie w rodzinie 1/2″), Pierre Dudan („Alibi.com”), Nadia Lakhdar, Khaled Amara
Obsada: Tarek Boudali („Alibi.com”, „Wszystko zostanie w rodzinie”, „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”), Philippe Lacheau („Alibi.com”, „Miłość aż po ślub”, „Wszystko zostanie w rodzinie”), Charlotte Gabris („Wszystko zostanie w rodzinie”), Philippe Duquesne („Jeszcze dalej niż Północ”, „Alibi.com”)

Mąż czy nie mąż?

/Marry Me, Dude/

Szalony ślub, który miał zapobiec deportacji z kraju, ale zamiast tego wywołuje całą lawinę dwuznacznych sytuacji? Czego się nie robi dla najlepszych kumpli! Ekipa zwariowanych Francuzów znana polskiej widowni z komedii: „WSZYSTKO ZOSTANIE W RODZINIE” i „ALIBI.COM” powraca z najbardziej zakręconym filmem w karierze! Bohaterowie zostaną uwikłani w przezabawne sytuacje, z których nie wytłumaczą się już nigdy…

Cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele i sąsiedzi Yassine’a złożyli się, aby młody mężczyzna mógł studiować architekturę w Paryżu. Jego przyszłość zapowiadała się doskonale. Do czasu… W przeddzień najważniejszego egzaminu Yassine bierze udział w szalonej imprezie. Następnego dnia jego głowa pęka, ciało odmawia posłuszeństwa, a na domiar złego okazuje się, że kompletnie zapomniał o teście. To oznacza koniec studiów oraz deportację z kraju. Yassine w żadnym razie nie może sobie na to pozwolić. Jedynym ratunkiem jest ślub i przyjęcie francuskiego obywatelstwa. Po gorączkowych poszukiwaniach okazuje się, że pomóc może mu tylko Fred – znajomy ze studiów. Plan z pozoru wypala i Yassine unika deportacji. Jednak sprawą podejrzanego ślubu zaczyna interesować się dociekliwy inspektor policji. Od tego momentu wszystko zaczyna się sypać. Śledztwo rusza, matka Yassine’a przyjeżdża z niezapowiedzianą wizytą, a miłość jego życia – Claire, postanawia powrócić. Pozornie idealny plan na pozostanie w kraju sprawia, że dwóch kumpli z każdą sekundą popada w coraz większe tarapaty.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT