Get Adobe Flash player
mgla-p

Reżyseria: Frank Darabont 
Występują: Thomas Jane („Punisher”), Marcia Gay Harden („Rzeka tajemnic”) 
Produkcja: USA 2007

MGŁA

David Drayton (Thomas Jane) i jego synek Billy (Nathan Gamble) znaleźli się w licznej grupie mieszkańców miasteczka, którzy zostali uwięzieni w supermarkecie z powodu tajemniczej mgły. David jako pierwszy orientuje się, że w oparach czai się coś zabójczego, przerażającego; jakieś istoty nie z tego świata. Lecz tak naprawdę to nie mgła stanowi największe zagrożenie… Ludzka natura w obliczu paniki jest nieprzewidywalna i David zaczyna się zastanawiać, co tak naprawdę przeraża go bardziej: potwory, czy uwięzieni… 

W tej legendarnej przypowieści o strachu zdarta zostaje cienka warstwa naszego człowieczeństwa, maski zostają zrzucone, a prawdziwy horror ujawnia się pod postacią nas samych. 

Mgła jest wspólnym dziełem nominowanego do Nagrody Akademii scenarzysty i reżysera Skazanych na Shawshank i Zielonej mili oraz legendarnego autora powieści grozy Stephena Kinga. 


WYDANIE JEDNOPŁYTOWE:

Typ płyty: DVD-9 
Napisy: polskie 
Język: angielski, polski (lektor) 
Obraz: 16:9 anamorphic 
Dźwięk: Dolby Digital 5.1 
Czas: 121 min. 
Film w wersji kolorowej + dodatki: zwiastuny, niewykorzystane sceny, dni na planie.

WYDANIE SPECJANE DWUPŁYTOWE: 
DVD 1- Film w wersji kolorowej + dodatki: zwiastuny, niewykorzystane sceny, dni na planie.
DVD 2-film w wersji czarno-białe z wprowadzeniem rezysera + dodatki: Making of…, Scena 35, Drew Struzan – artysta, Efekty specjalne, Potwory „Mgły”

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT