Get Adobe Flash player
Miffy_(1str-DVD)

Premiera: 1 czerwca 2015

Reżyseria:
HANS PERK
Film w polskie wersji językowej – dubbing
Produkcja:  Holandia 2013
Gatunek: animacja, bajka

MIFFY. Przygoda w Zoo

Poznajcie Miffy – króliczkę, którą kochają dzieci na całym świecie!

Doskonała zabawa dla dużych, mniejszych i tych całkiem malutkich.

W 2015 roku króliczka Miffy obchodzi 60 rocznicę pojawienia się na świcie. W tym czasie podbiła cały świat stając się konkurencją dla Hello Kitty. Sprzedano 85 milionów książek, miliony płyt z krótkimi bajeczkami, pojawia się na gadżetach, przedmiotach codziennego użytku, ostatnio także w ofercie ubrań Kaph All. Wielkie zainteresowanie króliczką Miffy doprowadziło do wyprodukowania pierwszego filmu pełnometrażowego.

Film został przygotowany pod kontrolą psychologów odpowiednio dla dzieci najmłodszych jednocześnie będąc przyjemną pozycją dla całych rodzin. Film pełen przygód, kolorów i radości z wpadającymi w ucho piosenkami.

Miffy, Melanie, Grunty i Snuffy wybierają się do Zoo na zabawę w poszukiwanie skarbu. Mama i Tata Królik przygotowali wskazówki w formie piosenki mówiącej o kolorach, kształtach, ruchu, numerach i dźwiękach. Dzięki piosence Miffy z przyjaciółmi odnajdują w Zoo różne zwierzęta i przeżyją wielką przygodę ucząc się przy tym współpracy, kreatywnego myślenia oraz tego, że dobrze wykonane zadanie, zostanie nagrodzone wspaniałą niespodzianką.

Dane techniczne DVD:
Napisy: polskie
Język: polski  dubbong
Czas: 87 min
Obraz: 16:9 (1.85.1)
Region: 2

 

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT