Get Adobe Flash player
mniam-p

Reżyseria: AUN HOE GOH 
Występują: W polskim dubbingu udział wzięli: SZCZENA - PIOTR FRONCZEWSKI; OLO - MARCIN HYCNAR; DOKTOR MACKESTEIN - JERZY KRYSZAK; ŻÓŁWICA MAGDA - MAGDA GESSLER; KURCZAKI –KABARET ANI MRU MRU: KURCZAK NORRIS, KUKURYCHU, KURAMBO 
Produkcja: Malezja 2010 
Gatunek: animacja

MNIAM

Ale się porybiło… Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka.

Smakowite opowieści żółwicy Magdy, zachwalającej specjały kuchni „nadwodnego” świata, sprawiły, że dwa rekiny – Szczena (PIOTR FRONCZEWSKI) i mały Olo (MARCIN HYCNAR) – poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystajac z rybokopa – machiny kroczącej skonstruowanej przez łebskiego głowonoga Doktora Mackensteina (JERZY KRYSZAK).

Jednak pierzaści kandydaci na prowiant nie pozostają dłużni i przygotowują płetwiastym kilka jajcarskich niespodzianek. Bo nie ma nic gorszego, niż wkurzona kura! Kiedy wielokrotna miss kurnika Kokosza Nell znajdzie się w zasięgu paszczy żarłocznego Szczeny, do kontrataku ruszą zaprawieni w walkach kogutów mistrzowie kurate Kurczak Norris, Kurambo i Kukurychu.
Bo kurczaki nie płaczą!

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT