Get Adobe Flash player
Plakat_NieboNaZiemi

Premiera: 6 maja 2016

Gatunek: komediodramat
Produkcja: Szwecja 2015
Reżyseria: Kay Pollak („Elvis! Elvis!”, „Jak w niebie”)
Obsada: Axelle Axell („Jak w niebie”), Björn Bengtsson („Julie”, „The Grief”), Eric Ericson („Kobieta w klatce”), Niklas Falk („Millennium”, „Jak w niebie”), Björn Granath („Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, „Zło”, „Wiarołomni”), Frida Hallegren („Na własną rękę”, „Jak w niebie”)

Niebo na Ziemi

/„Heaven on Earth”, „Så ock på jorden”/

„Niebo na ziemi” – kontynuacja nominowanego do Oscara obrazu „Jak w niebie” – jednego z najbardziej kasowych filmów w historii szwedzkiej kinematografii, porównywanego przez krytyków do „Czekolady” i „Włoskiego dla początkujących”. „Niebo na ziemi” to poruszająca i zabawna historia o sile miłości i sprawczej mocy muzyki.

Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co wieczór przyciągają tłumy. Pewnego dnia z zaskakującą prośbą do Leny zwraca się miejscowy pastor Stig. Niestroniący od alkoholu duchowny boi się utraty posady. Prosi więc kobietę, by ta reaktywowała chór, który przed laty założył jej tragicznie zmarły partner – charyzmatyczny dyrygent i kompozytor Daniel. Wkrótce za sprawą piosenkarki podupadający kościół na nowo zacznie tętnić życiem. A w sercach i uszach miejscowych znów zabrzmi muzyka.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT