Get Adobe Flash player
harley-davidson-p

Reżyseria: Gary Legon 
Produkcja: USA

NIEOFICJALNA HISTORIA MOTOCYLKI HARLEY-DAVIDSON

Harley-Davidson to legenda. Legenda ta stała się kultem dla masowej wyobraźni. Harley to coś więcej niż motocykl – to stan umysłu.

Harleye są symbolem. Są przywilejem i wyróżniają się jak odznaki. Tak jak ich jeźdźców tak nie ma dwóch takich samych motocykli. Historia motocykli Harley-Davidson to z jednej strony najciekawsze i bardzo ekscytujące motocykle Harley, ale to również coś więcej. To niesamowite opowieści o ludziach, którzy na nich jeżdżą.

Motocykle i Harleye przeszły wspólnie długą drogę – od zwykłych motocyklistów przez klasę średnią do szarych garniturów zrzucających swój strój tylko na weekend aby poszaleć na Harleyu.

Harleye będą zawsze symbolem wolności, niezależności i otwartej przestrzeni. Ich miejsce w historii jest zapewnione. Harley pozostanie i na zawsze już będzie legendą.

Ten film pokazuje bardzo rzadkie, dobrze zachowane, klasyczne Harleye od 1903 roku aż do dzisiaj. Obejrzymy wspólnie Muzeum Gotta, posłuchamy komentarzy właścicieli Harleya oraz wywiadu z Williem G. Davidsonem, potomkiem założycieli, który cały czas projektuje te wspaniałe maszyny.

Płyta DVD zawiera ponad 120 min. materiału filmowego.
Znajdziemy na niej bogate dodatki specjalne, a wśród nich:
Karpacz 2003: dokument ze zlotu Harley-Davidson
Oldtimers Club: prezentacja
Custom Bike: dokument ze 100-lecia Harley-Davidson, Barcelona
Tunning Fat Boy’a: dokument
Motocykle Harley-Davidson: prezentacja
Galeria: ponad 200 zdjęć

Film posiada oryginalną ścieżkę dźwiękową w języku angielskim oraz wersję z polskim lektorem.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT