Get Adobe Flash player
Plakat_Noc_W_Ville_Marie

Premiera: 29 lipca 2016

Gatunek: film obyczajowy Produkcja: Kanada 2016 Reżyseria: Guy Édoin („Le Pont”, Merécages”) Obsada: Monica Bellucci („Spectre”, „Malena”, „Asterix i Obleix: Misja Kleopatra”), Pascale Bussières („Błękitny motyl”, „Gdy zapada noc”, „Potem”), Aliocha Schneider („Turniej”, „Mama jest u fryzjera”, serial: „Les Jeunes Loups”), Patrick Hivon („Le garçon”, serial: „Providence”), Frédéric Gilles („Świat w płomieniach”, „Inwazja barbarzyńców”, „Okrutne wspomnienia”)

Noc w Ville-Marie

„Noc w Ville-Marie” to porównywany do dzieł Pedro Almodovara i Alejandro Gonzáleza Iñárritu, najlepszy obraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. W rolach głównych ikona kina – Monica Bellucci oraz Aliocha Schneider, młodszy brat Nielsa Schneidera, gwiazdy głośnego „Zabiłem moją matkę” Xaviera Dolana. „Noc w Ville-Marie” nie tylko potwierdza wielki talent reżyserski Guya Édoina, ale też przynosi jedną z najlepszych kreacji Moniki Bellucci ostatnich lat – pisał o filmie The Hollywood Reporter.

Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. W innej części miasta, ratownik medyczny – Pierre, zmaga się z konsekwencjami mrocznej przeszłości. Jedynym jego wsparciem pozostaje pielęgniarka Marie, z trudem utrzymująca porządek na ostrym dyżurze. Nieoczekiwanie, losy całej czwórki przetną się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawni głęboko skrywane tajemnice.

„Noc w Ville-Marie” – oficjalny zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=27TeiFaPA6s

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT