Get Adobe Flash player
osaczony-p

Reżyseria: Florent Emilio Siri 
Występują: Bruce Willis, Ben Foster, Kevin Pollak, Serena Scott Thomas, Jonathan Tucker 
Produkcja: USA

OSACZONY

Pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller z Brucem Willisem w roli głównej, na podstawie bestsellerowej powieści sensacyjnej Roberta Craisa.
Po przeżyciu osobistej tragedii, policyjny negocjator Jeff Talley (Bruce Willis) rezygnuje z pracy w Los Angeles i przyjmuje posadę szefa policji w sennym miasteczku Bristo Camino w hrabstwie Ventura. Jednak w pewien poniedziałkowy poranek jego spokojna egzystencja zostaje nagle zakłócona i wszystko wskazuje na to, że życie Talleya – tak zawodowe, jak i osobiste – zmieni się bezpowrotnie.
Trójka nastolatków włamuje się na teren prywatnej posesji, skąd zamierza ukraść samochód. Na miejscu czeka ich jednak nieprzyjemna niespodzianka. Warta wiele milionów dolarów posiadłość okazuje się prawdziwą twierdzą. Gdy złodzieje orientują się, że nie mają żadnych szans na ucieczkę, wpadają w panikę i biorą zakładników, stawiając Talleya w sytuacji, której tak bardzo pragnął uniknąć. Policjant zmuszony jest ponownie odegrać rolę negocjatora, aby ocalić uwięzioną rodzinę. Ale to, z czym ma do czynienia, jest o wiele groźniejsze, niż przypuszczał…

OPIS PŁYTY: 
Typ płyty: DVD-5
Czas: 113 min.
Format obrazu: 16:9 (anamorficzny)
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Język: angielski, polski (lektor)
Napisy: polskie
Dodatki: 
- interaktywne menu,
- wybór scen,
- zwiastun,
- niewykorzystane i rozszerzone sceny – z komentarzem,
- „Making of” – dokument z planu,
- katalog dvd i inne

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT