Get Adobe Flash player
pierwszy_raz-p

Reżyseria: Barbara Topsoe-Rothenborg 
Występują: Devon Werkheiser („Byliśmy żołnierzami”, “The Prankster”), Scout Taylor-Compton (“Halloween”, “Halloween II”, “Kryminalne zagadki Las Vegas”), Tania Verafiled, Ken Luckey 
Produkcja: USA 2009 
Gatunek: komedia

PIERWSZY RAZ

Jak zdobyć serce najładniejszej dziewczyny w szkole, jeśli jest się totalnym nowicjuszem w temacie miłosnych podbojów? Bez dwóch zdań potrzebny będzie plan, którego nie powstydziliby się etatowi podrywacze z „American Pie”.

Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w starszej koleżance ze szkoły. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. Czy ambitny nowicjusz w miłosnych podbojach zaliczy wymarzony PIERWSZY RAZ?

„Pierwszy raz” to lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, nawiązująca klimatem do kinowych hitów „Cała ona”, „American Pie” i „Wredne dziewczyny”.

OPIS PŁYTY: 
Język: angielski, polski /lektor/
Napisy: polskie
Dźwięk: DD 5.1
Obraz: 16:9
Czas: 98 min
Dodatki: zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT