Get Adobe Flash player
poznasz-przystojnego-p

Reżyseria: Woody Allen 
Występują: Anthony Hopkins, Josh Brolin, Naomi Watts, Antonio Banderas, Freida Pinto 
Produkcja: USA 2010 
Gatunek: komedia

POZNASZ PRZYSTOJNEGO BRUNETA

Najnowsza komedia Woody’ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji.

Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii („Vicky Cristina Barcelona”) i arcyzabawnym powrocie do Nowego Jorku („Co nas kręci, co nas podnieca”), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn!
Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts, nominowana do Oscara za „21 gramów”) podkochuje się w przystojnym szefie Gregu (Antonio Banderas), jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally (Josh Brolin), który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa (Freida Pinto). Tymczasem spragniony mocnych wrażeń ojciec Sally (Anthony Hopkins) odnajdzie drugą młodość u boku nieprzyzwoicie uroczej call girl (Lucy Punch). W tej błyskotliwej grze z przekornym losem, każde z namiętnych kochanków przekona się, że to właśnie miłość pozwala oszukać przeznaczenie.
„Najlepsze gagi, najpiękniejsze kobiety” 
Kate Muir, The Sunday Times 
„Lekki film o staraniach ludzi, pragnących czerpać z życia jak najwięcej przyjemności. Jak zwykle u Allena wszystko gra ” 
Janusz Wróblewski, Polityka

OPIS PŁYTY DVD: 
Język: angielski, polski /lektor/
Napisy: polskie
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Obraz: 16:9
Czas: 94 min
Dodatki:
- zwiastun filmu

OPIS PŁYTY Blu-ray: 
Język: angielski, polski /lektor/
Napisy: polskie
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Obraz: 1080p 24fps
Czas: 98 min
Dodatki:
- zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT