Get Adobe Flash player
Ratchet-i-Clank_3D-DVD

Reżyseria: KEVIN MUNROE, JERRICA CLELAND
W polskiej wersji językowej występują: MACIEJ MUSIAŁ, JERZY KRYSZAK, GRZEGORZ HYŻY, ŁUKASZ NOWICKI, WŁODZIMIERZ PRESS i inni
Produkcja: USA 2016
Gatunek: animacja, przygoda, akcja

RATCHET i CLANK

/RATCHET & CLANK/

Kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Wyczekiwana przez miliony fanów „egranizacja” serii „Ratchet i Clank” to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową.

Po zdewastowaniu kolejnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój nowych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

Dane techniczne DVD:
Język: polski dubbing 5.1
Napisy: polskie
Czas: 90 min
Obraz: 16:9 (2.39:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu, wywiady

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT