Get Adobe Flash player
Plakat_B1_REC_2_final

Premiera kinowa: 31 października 2014
 
Gatunek: horror
Produkcja: Hiszpania 2014
Scenariusz i reżyseria: Jaume Balagueró („[REC]”, „[REC] 2”, „Słodkich snów”, „Ciemność”)
Obsada: Manuela Velasco („[REC]”, „[REC] 2”, „Prawo pożądania”, „Przyjaciele”), Héctor Colomé („Interes życia”, „GranatowyPrawieCzarny”), María Alfonsa Rosso („Volver”, „Samotne”, „No-Do Wezwani”), Ismael Fritschi („25 karatów”, „Lucky Luke”)

[REC] 4: Apokalipsa

Powrót do mrocznych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku zapoczątkował światową modę na hiszpańskie horrory. Zapomnijcie o części trzeciej i przygotujcie się na „rozpędzony rollercoaster wydestylowanej adrenaliny” (Hollywood Reporter).

„[REC] 4: Apokalipsa” to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT