Get Adobe Flash player
Plakat_SEX_LOVE

Premiera kinowa: 20 marca 2015

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Francja 2014
Reżyseria: Tonie Marshall („Salon piękności Venus”, „Au plus pres du paradis”, „Pas très catholique”)
Obsada: Sophie Marceau („Pożądanie”, „Przyjaciel u boku”, „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”), Patrick Bruel („Wieczni chłopcy”, „Paryż-Manhattan”, „Imię”)Francois Morel („Paryż 36”, „Gainsbourg”)André Wilms („Człowiek z Hawru”, „Róże na kredyt”)Philippe Lellouche („Sny o potędze”, „Najlepsi z najlepszych”)Jean-Pierre Marielle („Kod da Vinci”, „Bazyl. Człowiek z kulą w głowie”)

Seks, Miłość i Terapia

/„Tu veux... ou tu veux pas?” /

Piękna Sophie Marceau ponownie uwodzi seksapilem, tym razem jako nimfomanka w uwielbianym przez Francuzów „Seks, miłość i terapia”. W samej Francji najnowszy film Tonie Marshall – zdobywczyni Cezara za „Salon piękności Venus” – zobaczyło blisko milion widzów!

Lambert (Patrick Bruel) jest seksoholikiem. Przypadłość mocno skomplikowała mu życie. Aktualnie chodzi na spotkania grupy wsparcia i rozwija karierę jako terapeuta par. Niespodziewanie w jego poukładane życie wkracza Judith (Sophie Marceau), seksowna nimfomanka, sypiająca z każdym napotkanym facetem, której szczególnym względem cieszą się koledzy z pracy. Niestety, ostatni szef Judith miał dość jej temperamentu i zwolnił ją. Lambert, całkowicie nieświadomy sytuacji, postanawia zatrudnić kobietę jako asystentkę. Im bardziej Judith stara się go uwieść, tym mocniej Lambert opiera się, wierząc w czystą, nieopartą na seksie relację.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT