Get Adobe Flash player
nDo you want to open it from the server

Reżyseria: JAUME BALAGUERO 
Występują: LUIS TOSAR, MARTA ETURA 
Produkcja: Hiszpania 2011

SŁODKICH SNÓW

Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią [REC], z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego.

Cesar (popisowa rola Luisa Tosara – gwiazdy numer 1 hiszpańskiego kina) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura, „GranatowyPrawieCzarny”), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi wszystko, by zbliżyć się do fascynującej go kobiety.

Jak podkreślają europejscy i amerykańscy krytycy, pełni podziwu dla scenariuszowych wolt w intrydze, nawet wielbiciele psychopatycznych ról Roberta De Niro w „Taksówkarzu” i Jennifer Jason Leigh w „Sublokatorce” oraz fani pomysłowości Amelii z komedii Jean-Pierre’a Jeneuta, będą pod wrażeniem inwencji oraz przewrotności metod podrywu, jakie zastosuje demoniczny dozorca.

„Przysporzy widzom wielu bezsennych nocy. Kreacja Luisa Tosara przyprawia o ciarki… choć czasami będziecie – miejmy nadzieję, że z poczuciem wstydu – kibicować łotrowi” VARIETY

Dane techniczne:
Język: hiszpański, polski /lektor/
Napisy: polskie
Dźwięk: DD 5.1
Obraz: 16:9 (2.4:1) anamorphic
Czas: 97 min
Dodatki: zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT