Get Adobe Flash player
SummerCamp B1

Premiera: 27 maja 2016

Gatunek: horror
Produkcja: Hiszpania 2015
Reżyseria: Alberto Marini („Słodkich snów”, „Romasanta”)
Scenariusz: Alberto Marini, Danielle Schleif („Los Condenados”)
Obsada: Maiara Walsh ( „Wredne dziewczyny 2”, seriale „Zombieland” i „Gotowe na wszystko”, „Pamięć Grace”), Diego Boneta („Rock of Ages”, „Zbuntowani”, „Wredne dziewczyny 2”), Jocelin Donahue („Naznaczony: Rozdział 2”, „Knight of Cups”, „Kobiety pragną bardziej”, „Dom diabła”), Mark Schardan („Gunman: Odkupienie”, „Północna ściana”, „Panzer Chocolate”), Andrés Velencoso („Koniec”)

Summer camp

Producenci „Obecności” i cyklu „Rec”, który rozsławił na świecie hiszpańskie kino grozy, powracają do ulubionego tematu opętania i wyniszczających ludzkość epidemii. „Summer Camp” to historia zabójczego wirusa, którego atak zamienia wakacyjny obóz w prawdziwe piekło na ziemi. W obsadzie filmu m.in. gwiazdy obrazów „Naznaczony” i „Project Lazarus” oraz telewizyjnej wersji hitu „Zombieland”. „Summer Camp” to prawdziwa gratka dla miłośników horrorów, która granice filmowej ekstremy przesuwa jeszcze dalej i odważniej niż w przeszłości czyniły to „Martwe zło” i kultowy „Hostel” Eli’ego Rotha.

Troje wychowawców kolonijnych z USA przylatuje do Hiszpanii na obóz językowy. Zamiast wypoczynku i łatwych pieniędzy, czeka ich desperacka walka o przetrwanie. A wszystko przez wirus, który zamienia ludzi w krwiożercze monstra. Kiedy choroba infekuje kolejne ofiary, a dawni przyjaciele stają się bezwzględnymi wrogami, przeżyć zdołają tylko nieliczni. Ci, którzy siłą, przebiegłością i okrucieństwem przewyższą stworzone przez wirus potwory.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT