Get Adobe Flash player
casanova-po-przejsciach

Premiera kinowa: 9 maja 2014 .

Reżyseria i scenariusz: John Turturro(„Romance & Cigarettes”, „Passione”) Obsada: Woody Allen („Zakochani w Rzymie”, „Jej wysokość Afrodyta”, „Wszyscy mówią: kocham cię”, „Annie Hall”), John Turturro („Big Lebowski”, „Transformers”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „Barton Fink”), Sharon Stone („Nagi instynkt”, „Kasyno”), Vanessa Paradis(„Dziewczyna na moście”, „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”), Sofia Vergara(„Maczeta zabija”, „Sylwester w Nowym Jorku”),Liev Schreiber („Salt”, „Kamerdyner”, „Krzyk”)

Casanova po przejściach

Król komedii Woody Allen, po takich filmach, jak „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać”, „Wszyscy mówią: kocham cię”, „Zakochani w Rzymie”, czy „Co nas kręci, co nas podnieca”, wie wszystko o każdym rodzaju miłości! Pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i poczuje na własnej skórze… nagi instynkt Sharon Stone.

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga. „Zmysłowy i inteligentny” Variety „Najbardziej czarujący film tego roku” The Guardian „Woody Allen w najlepszej roli aktorskiej od lat!” Boston Globe

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT