Get Adobe Flash player
wyspa-zaginionych-p

Reżyseria: Gabe Ibanez 
Występują: Elena Anaya, Mar Sodupe, Bea Segura, Andrés Herrera, Miriam Correa 
Produkcja: Hiszpania 2009 
Gatunek: thriller

WYSPA ZAGINIONYCH

Wyspa zaginionych to doskonale nakręcony, trzymający w napięciu film twórców SierocińcaLabiryntu Fauna, ze skomplikowaną zagadką, której rozwiązanie jest niejednoznaczne.

Hierro (żelazo) to zapomniana przez Boga i ludzi wysepka, najbardziej wysunięta na południe część Europy. W jej kierunku wypływa Maria (Elena Anaya) wraz z pięcioletnim synem Diego. Kobieta chce odpocząć w rajskiej scenerii od zgiełku miejskiego życia i poświęcić trochę czasu dziecku. Szykują się fantastyczne wakacje… Jednak na promie chłopiec znika. Po żmudnych i nieudanych poszukiwaniach, Maria opuszcza wyspę, by po jakimś czasie znów tam powrócić. Policja wzywa ją, by zidentyfikowała ciało zaginionego syna. Maria nie rozpoznaje w nim swojego dziecka. Czekając na wyniki testu DNA, dowiaduje się, że w tym samym czasie, gdy rozpoczęły się feralne wakacje, na wyspie zaginął chłopiec. Nie wierząc policji i mieszkańcom wyspy kobieta rozpoczyna własne śledztwo. Dokąd ją to zaprowadzi?

„Profesjonalna produkcja, która na każdym kroku sugeruje, że o Gabe Ibaneza upomni się wkrótce Hollywood” Rob Nelson, Variety

OPIS PŁYTY: 
Czas: 85 min. 
Format obrazu: 16:9 anamorficzny 
Dźwięk: DD 5.1 
Język: hiszpański, polski /lektor/ 
Napisy: polskie 
Dodatki: 
- zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT