Get Adobe Flash player
Zacznijmy_od_nowa

Premiera kinowa: 4 lipca 2014. 
 
Reżyseria: John Carney („Once”)

Obsada: Keira Knightley („Anna Karenina”, „Londyński bulwar”, „Księżna”, „Pokuta”, trylogia „Piraci z Karaibów”, „To właśnie miłość”, „Podkręć jak Beckham”), Adam Levine (seriale „American Horror Story”, „Rockefeller Plaza 30”), Mark Ruffalo („Iron Man 3”, „Avengers”, „Wyspa tajemnic”, „Miasto ślepców”, „Droga do przebaczenia”, „Zodiak”),Catherine Keener („Ani słowa więcej”, „Capote”, „40-letni prawiczek”), Hailee Steinfeld („72 godziny”, „Gra Endera”, „Prawdziwe męstwo”), Mos Def („16 przecznic”, „Autostopem przez galaktykę”, „Zły dotyk”, „Włoska robota”)

Zacznijmy od nowa

Twórca przebojowego „ONCE”, filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto!

Urzekającej w głównej roli KEIRZE KNIGHTLEY partnerują – debiutujący na dużym ekranie „najseksowniejszy żyjący mężczyzna” ADAM LEVINE z zespołu MAROON 5, jeden z Avengersów – MARK RUFFALO, raper MOS DEF, nominowana do Oscara gwiazda młodego pokolenia HAILEE STEINFELD oraz dwukrotnie nominowana do Oscara – CATHERINE KEENER.

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

„Ten film zdecydowania poprawia samopoczucie!” The Wrap
„Cudowna historia. Urocza, zabawna i z sercem.” movies.com
„Czysta przyjemność. Fantastyczne, ciepłe kreacje Keiry Knightley i Marka Ruffalo.”Screen International
„Absolutnie czarujący” Heat
„Uśmiech na twarzy gwarantowany!” Joblo
„Idealny film na wakacje – zobaczcie koniecznie!” Stylist

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT