Get Adobe Flash player
Zlo-we-mnie_(1str-DVD)

Reżyseria: OZ PERKINS
Występują:  EMMA ROBERTS, KIERNAN SHIPKA, JAMES REMAR, EMMA HOLZER  i inni
Produkcja: USA 2016
Gatunek: horror

ZŁO WE MNIE

Porównywany do „Dziecka Rosemary” i „Carrie”, horror Oza Perkinsa  – syna legendarnego Anthony’ego Perkinsa – odtwórcy roli Normana Batesa z „Psychozy” Hitchcocka. W obsadzie wysoko ocenianego horroru (81/100 w skali Metascore) znaleźli się, m.in.: zdobywczyni Teen Choice Award – Emma Roberts („Królowe krzyku”, „American Horror Story”), gwiazda serialu „Mad Men” – Kiernan Shipka oraz James Remar („Dexter”, „Django”).

W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

Moim zamiarem było stworzenie obrazu nacechowanego mrocznym pięknem, wywiedzionego z ducha klasycznych horrorów, takich jak: „Dziecko Rosemary”, „Carrie” czy „Nie oglądaj się”.

Oz Perkins

Fani tego rodzaju horrorów poczują się jak w domu. I jak w piekle…

Bloody Disgusting

Dane techniczne DVD:
Język: wersja oryginalna z polskim lektorem  5.1
Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami
Czas: 91 min
Obraz: 16:9 (1.85:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT