DZIEWCZYNY Z DUBAJU®

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

 

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…  

 

Dane techniczne DVD:
Język: polski 5.1
Napisy: angielskie
Czas: 139 min
Obraz: 16:9 (2.39:1)
Region: 2
Dodatki: teaser i zwiastun filmu, female power, erotyzm w filmie, warto obejrzeć, galeria plakatów

Dane techniczne BLU-RAY:
Język: polski
Napisy: angielskie
Czas: 143 min
Obraz: 2.39:1 (1080p24) PAL
Dźwięk: DTS HD 5.1
Region: B
Dodatki: teaser i zwiastun filmu, female power, erotyzm w filmie, warto obejrzeć, galeria plakatów

BURDEL – serial (sezon 2) – 8 odcinków

Drugi sezon francuskiego serialu wyprodukowanego dla Canal+, cieszącego się ogromną popularnością.

Nastają trudne czasy w Le Paradis. Choć w zarządzanym wspólnie przez prostytutki burdelu interes kwitnie, na horyzoncie pojawia się nowy problem. Paryska policja obyczajowa za wszelką cenę stara się zwalczyć moralne zgorszenie i doprowadzić do zamknięcia domu publicznego. Aby przetrwać w niesprzyjających warunkach, Róża, Vera i Hortensja zawierają sojusz z młodym dandysowatym gangsterem, który, korzystając z sytuacji, wprowadza się do burdelu.

Serial obyczajowy skierowany do dorosłych widzów, zawierający sceny erotyczne i epatujący nagością.

WYJĄTKOWE URODZINY

Sue, Cheryl i Lexi są najlepszymi przyjaciółkami, które urodziły się tego samego dnia. Każdego roku w dniu ich święta robią coś wyjątkowego. Dziewczyny planują, że na swoje osiemnaste urodziny zorganizują wielką imprezę, podczas której stracą dziewictwo.

MIŁOŚĆ, NICZYM ZBRODNIA DOSKONAŁA

Marc jest profesorem literatury na Uniwersytecie w Lozannie, ale ma reputację podrywacza, romansującego ze studentkami. Kiedy jedna z jego ostatnich kochanek – wyjątkowo błyskotliwa i ładna Barbara, nagle znika bez śladu, staje się on głównym podejrzanym w sprawie.
Jego rozwiązły styl życia, dziwne upodobania oraz odosobnione miejsce zamieszkania zwiększają tylko czujność i podejrzenia prowadzących śledztwo policjantów. To jednak zupełnie nie przeszkadza Marcowi zacząć płomienny romans z matką zaginionej dziewczyny…
Intrygująca fabuła, świetna gra aktorska, zwłaszcza Mathieu Amalrica, piękne zdjęcia i przyroda winiarskiego regionu francuskich Alp, a także niezwykle atrakcyjne aktorki – to główne walory filmu.

Thriller erotyczny

NIEPOKALANA OSIEMNASTKA

W noc poprzedzającą zakończenie liceum absolwentka próbuje zrobić wszystko, aby stracić cnotę.

WAKACJE Z CHEERLEADERKAMI

Dwaj kumple – posądzony o homoseksualizm, przyjazny i nieco naiwny Michael oraz szukający wrażeń Andy postanawiają w czasie wakacyjnej przerwy zatrudnić się na obozie dla cheerleaderek. Podczas krótkiego, ale pełnego nowych doświadczeń wyjazdu, pomagają pięknej Sophie w stworzeniu jej własnej grupy. W rezultacie w wyniku małego nieporozumienia w jednym z męskich klubów, cheerleaderakmi zostaje kilka seksownych striptizerek…