RODZINA ŚWIĄTECZNYCH I MAGICZNY HOTEL

Najbardziej świąteczna rodzina świata powraca z mocą nowych przygód! „Rodzina Świątecznych i magiczny hotel” to pełna humoru, fantastycznych postaci i ekscytujących przygód komedia dla całej rodziny. Kontynuacja przebojów „Elf w rodzinie Świątecznych” oraz „Rodzina Świątecznych w krainie Elfów”.

Hugo ma już 12 lat i czuje, że powinien przestać wierzyć w elfy. Rówieśnicy mu dokuczają – pora dorosnąć. Sytuacja zmienia się, gdy wraz z rodziną odwiedza hotel, w którym – jak szybko się okazuje – mieszkają właśnie małe elfy! Osierocone rodzeństwo nie zna magii, która sprawiłaby, że ich renifer zacznie latać i przeniesie ich w rodzinne strony. Czy mimo potrzeby odcięcia się od magicznych istot Hugo da się przekonać do jeszcze jednej elfiej przygody i pomoże zagubionemu rodzeństwu wrócić do domu?

JAK NIE ZWARIOWAĆ W ŚWIĘTA

Twórcy hitów „Cztery gwiazdki” i „Fred Claus – brat Świętego Mikołaja” przedstawiają przewrotną świąteczną komedię romantyczną o odkrywaniu siebie, dojrzewaniu do życiowych zmian i przede wszystkim o tym, że prawdziwa miłość czeka na nas w najmniej oczekiwanych momentach. Tchnące świeżością połączenie klasycznego świątecznego romansu ze śmiałą komedią pełną pikantnych dialogów. „Jak nie zwariować w Święta” opowiada historię kobiety, która tuż po niespodziewanym rozstaniu z chłopakiem decyduje się na dość nieoczywisty i ryzykowny ruch – spędzenie Świąt z rodziną byłego. Czy będzie niezręcznie? Mało powiedziane! Wydarzy się też coś, co pomoże głównej bohaterce lepiej zrozumieć siebie i skieruje jej życie na nowy tor. W rolach głównych występują: Brittany Snow (seria „Pitch Perfect”, „Lakier do włosów”), Justin Long („Jay i cichy Bob powracają”, „Szklana pułapka 4.0”) i Alex Moffat („Saturday Night Live”, „Randki od święta”). Producentem i współscenarzystą komedii jest Vince Vaughn – uwielbiany aktor komediowy, znany z ról w takich przebojach, jak „Sztuka zrywania”, „Stażyści”, „Żądze i pieniądze” i „Polowanie na druhny”.

Jesse (Brittany Snow) nie tak wyobrażała sobie nadchodzące Święta. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem jej chłopak, Shawn (Alex Moffat), oznajmia, że ich związek nie ma przyszłości i muszą się rozstać. Jakby tego było mało, zatroskani rodzice byłego zapraszają ją do siebie na Gwiazdkę. Mimo obaw – wszak może być niezręcznie – Jesse przystaje jednak na osobliwą propozycję i wyrusza do rodzinnego miasteczka Shawna. Oprócz rodziny Campbellów na miejscu zjawia się ktoś jeszcze. Niezapowiedzianą wizytę krewnym składa bowiem David (Justin Long) – czarujący kuzyn Shawna, który od razu wpada kobiecie w oko.