STARA BAŚŃ. KIEDY SŁOŃCE BYŁO BOGIEM

IX wiek. Na terenie przyszłej Polski panuje okrutny książę Popiel, który podjudzany przez żonę, pragnie zapewnić sukcesję swemu synowi. Dowódca drużyny księcia – Piastun, w proteście opuszcza władcę. Popiel wysyła za nim pościg. Od śmierci ratuje Piastuna – Ziemowit Piastowic – młody myśliwy i wojownik, który po latach spędzonych wśród Wikingów powrócił na ojcowiznę. Ziemowit zakochuje się z wzajemnością w Dziwie, córce bogatego kmiecia Wisza. Chce pojąć ją za żonę, lecz piękna Dziwa została przeznaczona bogom, ma zostać kapłanką w świątyni.

BURDEL – serial (sezon 1) – 8 odcinków

Pierwszy sezon francuskiego serialu wyprodukowanego dla Canal+, cieszącego się ogromną popularnością.
Paryż, 1871 rok.
W luksusowym burdelu o wdzięcznej nazwie Le Paradis (Raj)mieszkają między innymi trzy kobiety, których historie bardzo się od siebie różnią, ale wszystkie trafiły tu, uciekając od okrutnej codzienności na ulicach XIX-wiecznego Paryża. 35-letnia Vera właśnie kończy karierę prostytutki i wielkie nadzieje pokłada w jej głównym kliencie, na tyle bogatym, że może ją wykupić, tak, by mogła bez przeszkód zacząć lepsze życie.
Natomiast Róża to młoda zagubiona dziewczyna, która trafia do burdelu w poszukiwaniu swojej matki, również prostytutki. Zwabiona przez jednego z alfonsów, początkowo stara się jak najszybciej uciec.
O interes i dziewczyny dba burdelmama Hortensja. Musi ona stawić czoła różnym problemom, między innymi szefowi gangu rzezimieszków, żądającemu haraczu.

Serial obyczajowy skierowany do dorosłych widzów, zawierający sceny erotyczne i epatujący nagością.

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Śluby Panieńskie to jedna z największych polskich produkcji kostiumowych od czasów Zemsty i Ogniem i mieczem. Genialna intryga, określana mianem komedii wszech czasów, w sposób zaskakująco ponadczasowy ukazuje mechanizmy relacji damsko-męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy współczesnych „singielek”. Już w pierwszych dniach na planie zdjęciowym powstał najtrafniejszy chyba opis tego filmu – „śluby panieńskie, czyli zemsta lejdis”. „Film jest próbą współczesnego odczytania tej wspaniałej sztuki, jak również próbą odkrycia w niej ścieżek współczesnej psychologii i erotyki” – mówi reżyser, Filip Bajon.

BURDEL – serial (sezon 2) – 8 odcinków

Drugi sezon francuskiego serialu wyprodukowanego dla Canal+, cieszącego się ogromną popularnością.

Nastają trudne czasy w Le Paradis. Choć w zarządzanym wspólnie przez prostytutki burdelu interes kwitnie, na horyzoncie pojawia się nowy problem. Paryska policja obyczajowa za wszelką cenę stara się zwalczyć moralne zgorszenie i doprowadzić do zamknięcia domu publicznego. Aby przetrwać w niesprzyjających warunkach, Róża, Vera i Hortensja zawierają sojusz z młodym dandysowatym gangsterem, który, korzystając z sytuacji, wprowadza się do burdelu.

Serial obyczajowy skierowany do dorosłych widzów, zawierający sceny erotyczne i epatujący nagością.