MUZYKA SERCA

Dwudziestoletnia Delphine za namową rodziców poszła na studia medyczne. Jednak jej prawdziwą pasją i największą miłością jest taniec. Dziewczyna musi wybrać pomiędzy karierą lekarza a tańcem. Wspierana przez ukochaną babcię w końcu decyduje się rzucić studia i poświęcić pasji. Kiedy przygotowuje się do przesłuchań, poznaje Marka – bardzo utalentowanego tancerza. Wkrótce zaczynają razem trenować i okazuje się, że Mark jest dla niej jedynym oparciem po tym jak odwrócili się od niej rodzice i najlepsza przyjaciółka. Delphine wierzy jednak, że dzięki miłości i pasji uda jej się sprostać wszelkim przeciwnościom.

SEKS WEDŁUG EDA

Eddie jest młodym chłopakiem i właśnie otrzymuje pierwszą w życiu pracę. Jest to posada edukatora seksualnego w szkole podstawowej. Jego podopieczni mają niewielkie realne pojęcie o temacie. Temat jest kompletnie pomijany przez ich rodziców, a wiedzę czerpią z internetu i mediów. Problem jednak w tym, że Ed sam ma pewne braki w wiedzy, zwłaszcza tej praktycznej, gdyż jeszcze jest prawiczkiem. Wciąż zwleka z własną inicjacją, czekając na tę jedyną. W szkole zakochuje się w starszej siostrze jednego ze swoich uczniów, Pilar. Aby ją zdobyć, będzie musiał zmodyfikować swoje metody nauczania.

W roli Eda występuje Haley Joel Osment, znany przede wszystkim z niesamowitej roli małego chłopca z „Szóstego zmysłu”.

ZAKOCHANI W RZYMIE

„Zakochani w Rzymie” to komedia, która przedstawia jak w kalejdoskopie historie kilku osób rozgrywające się w jednym z najbardziej urokliwych miast na świecie. Poznajemy kolejno: znanego amerykańskiego architekta, który właśnie przeżywa drugą młodość; przeciętnego mieszkańca Rzymu, który nieoczekiwanie staje się największym celebrytą w mieście; młodą parę z prowincji, która zostaje uwikłana w splot romantycznych zdarzeń oraz amerykańskiego reżysera operowego, który odkrywa niezywykły talent u włoskiego przedsiębiorcy pogrzebowego.„Zakochani w Rzymie” Woody’ego Allena to film o ludziach, którzy przeżywają w Rzymie – mieście romansów i komedii – przygody, które odmienią ich życie na zawsze.