Get Adobe Flash player
Misiek_w_NY

Premiera kinowa: 5 lutego 2016

Gatunek: animacja/komedia/przygodowy
Produkcja: USA 2016
Reżyseria: Trevor Wall („Mroczne przygody Billy’ego i Mandy”, „Bliźniaki Cramp”, „Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy”)
Scenariusz: Jack DonaldsonDerek Elliott
Obsada: Rob Schneider („Dino mama”, „Sposób na rekina”, „Koala Kid, nieustraszony miś”), Heather Graham („EverQuest II”), Ken Jeong („Pingwiny z Madagaskaru”, „Jak ukraść Księżyc”, „Turbo”, „Minionki rozrabiają”), Gabriel Iglesias („Gang Wiewióra”, „Księga życia”, „Samoloty”), Loretta Devine („Kumba”, „Klinika dla pluszaków”, „Cziłała z Beverly Hills”), Bill Nighy („Artur ratuje Gwiazdkę”, „Jack pogromca olbrzymów”, „Rango”

Misiek w Nowym Jorku

/Norm of the North/

Twórcy kultowych hitów stacji Cartoon Network przedstawiają familijną komedię o białym miśku w wielkim mieście. W oryginalnej wersji dubbingowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Rob Schneider, Heather Graham, Ken Jeong i zdobywca Złotego Globu – Bill Nighy. Wypełniona gagami animacja „Misiek w Nowym Jorku” zabierze dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż – od śniegów Arktyki do centrum Ameryki. A niedźwiedź polarny o gołębim sercu udowodni i ludziom, i zwierzakom, że spoko z niego misiek!

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT