Get Adobe Flash player
Ojcowie i corki - plakat PL

Premiera: 12 lutego 2016

Gatunek: dramat
Produkcja: USA/Włochy 2015
Reżyseria: Gabriele Muccino („W pogoni za szczęściem”, „Siedem dusz”, „Trener bardzo osobisty”)
Obsada: Russell Crowe („Źródło nadziei”, „Noe: Wybrany przez Boga”, „Dla niej wszystko”, „Robin Hood”, „Piękny umysł”, „Gladiator”), Amanda Seyfried („Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie”, „Listy do Julii”, „Wciąż ją kocham”, „Mamma Mia!”), Diane Kruger(„Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „Żegnaj, królowo”, „Mr. Nobody”, „Bękarty wojny”, „Dla niej wszystko”), Aaron Paul (serial „Breaking Bad”, „Exodus: Bogowie i królowie”, „Need for Speed”, „Nauka spadania”), Jane Fonda („Kamerdyner”, „Twarda sztuka”, „Sposób na teściową”, „Stanley i Iris”, „Czyż nie dobija się koni?”), Haley Bennett („Bez litości”, „Marley i ja”, „Prosto w serce”), Octavia Spencer („Zbuntowana”, „Percy Jackson: Morze potworów”, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Służące”), Kylie Rogers

Ojcowie i córki

/Fathers&Daughters/

Russell Crowe, zdobywca Oscara i Złotego Globu, jeden z najwybitniejszych aktorów naszych czasów oraz Amanda Seyfried, gwiazda musicali „Mamma Mia!” i „Les misérables: Nędznicy”, ponownie spotykają się na dużym ekranie we wzruszającej opowieści o zmaganiu się z utratą bliskiej osoby i odbudowywaniu więzi rodzinnych.

Jake Davis (Russell Crowe), nagrodzony Pulitzerem pisarz, przechodzi załamanie nerwowe, po tym, jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, a on zostaje sam z 5-letnią córeczką Katie (Kylie Rogers). Stan zdrowia Jake’a nie pozwala na to, by mężczyzna zajmował się dzieckiem. Opiekę nad dziewczynką przejmuje najbliższa rodzina. Po latach dorosła Katie (Amanda Seyfried) próbuje odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT