Get Adobe Flash player
Ratchet i Clank plakat nr 4

Premiera: 22 kwietnia 2016

Gatunek: akcja/animacja/przygoda
Produkcja: USA 2015
ReżyseriaJericca Cleland („Gdzie jest Nemo?”, „Artur ratuje Gwiazdkę”), Kevin Munroe („Wojownicze żółwie ninja”)
ScenariuszT.J. Fixman (seria gier „Ratchet and Clank”)
Obsada dubbinguJames Arnold Taylor („Wojownicze żółwie ninja”, „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”, seria „Ratchet and Clank”), David Kaye („Odlot”, „Dragon Ball Z”, „Fido”), Jim Ward („WALL·E”, „Auta”, „Toy Sory 3”), Sylvester Stallone („Mrówka Z”, „Heca w zoo”), Bella Thorne („Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”), Rosario Dawson („Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy”, „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”, John Goodman („Uniwersytet Potworny”, „Auta”, „Potwory i spółka”), Paul Giamatti („Asterix i wikingowie, „Turbo, „Mały Książę”)

Ratchet i Clank

/Ratchet & Clank/

Kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Wyczekiwana przez miliony fanów „egranizacja” serii „Ratchet i Clank” to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy serii gier    – dopracowana jakościowo i wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti.

Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, wyjątkowej grupy dowodzonej przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT