Get Adobe Flash player
SZAJBUS I PINGWINY plakat PL kopia_1

Premiera:  8 lipca 2016

Gatunek: familijny/przygodowy
Produkcja: Australia 2015
Reżyseria: Stuart McDonald
Obsada: Alan Tudyk („Więzień labiryntu: Próby ognia”, „Kraina lodu”, „Transformers 3”), Sarah Snook („Steve Jobs”, „Klątwa Jessabelle”), Coco Jack Gillies („Pszczółka Maja: Film”, „Mad Max: Na drodze gniewu”), Shane Jacobson („Dziedzictwo Bourne’a”, „The Dressmaker”), Deborah Mailman („Bystry Bill”, „Księga objawienia”), Terry Camilleri („Zapowiedź”, „Gigli”)

Szajbus i pingwiny

/Oddball/

Pies najlepszym przyjacielem pingwina? Zabawna i podnosząca na duchu historia sympatycznego, choć kompletnie nieobliczalnego czworonoga, który ocalił przed zagładą stado pingwinów. Ta nieprawdopodobna historia wydarzyła się naprawdę w Australii i wzruszyła cały świat. W jednej z głównych ról popularny amerykański aktor dubbingowy Alan Tudyk („Ralf Demolka”, „Kraina lodu”, „Wielka szóstka”).

Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT