Get Adobe Flash player
wrota-bohaterow

Premiera: 17 marca 2017

Gatunek: przygodowy/ akcja/ fantasy
Produkcja: Francja/ Chiny 2016
Reżyseria: Matthias Hoene
Scenariusz: Luc Besson („Lucy”, „Piąty element”, „Taxi”), Robert Mark Kamen („Karate Kid”, „Transporter”, „Uprowadzona”)
Obsada: Uriah Shelton („Detektyw Monk”), Dave Bautista („Strażnicy galaktyki”, „Spectre”, „Riddick”), Sienna Guillory („Resident Evil: Retrybucja”, „Eragon”), Ni Ni („Kwiaty wojny”), Mark Chao („Młody Detektyw Dee: Potwór z morskich głębin”), Francis NG („Wygnani, Infernal affairs: Piekielna gra II”)

Wrota Bohaterów

/Warrior’s Gate/

WEJDŹ DO GRY!

Spektakularne i wypełnione efektami specjalnymi widowisko producentów „LUCY”, serii „TRANSPORTER” i trylogii „UPROWADZONA” na podstawie scenariusza Luca Bessona i Roberta Marka Kamena – twórcy „KARATE KID”. W roli czarnego charakteru Dave Bautista, czyli muskularny Drax z hitu „STRAŻNICY GALAKTYKI” i zacięty przeciwnik Jamesa Bonda w „SPECTRE”.

Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Wciela się tam w postać Czarnego Rycerza, który ratuje dawne Imperium przed zakusami złowrogich sił. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Jego śladami rusza jednak potężny mściciel, który podejrzewa, że chłopak może być legendarnym wojownikiem. Jack musi odnaleźć w sobie siłę Czarnego Rycerza, który do tej pory był tylko postacią, w którą wcielał się w grze. Zbliża się decydujące starcie!

 

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT