Kino / Zapowiedzi / KONSEKRACJA

KONSEKRACJA

Tajemnicze morderstwa, zmowa milczenia i sekrety sióstr z mrocznego zgromadzenia. Wszystko to w „Konsekracji”, uwodzącym atmosferą i suspensem horrorze sakralnym z nominowaną do Nagrody Saturna aktorką Jeną Malone (seria „Igrzyska śmierci”). Jak zaręcza serwis Movieweb.com – ten przerażający film to – „seans obowiązkowy dla każdego miłośnika kina grozy”.

Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę. Pomaga jej w tym watykański duchowny, ojciec Romero. Podczas przeszukiwania mrocznych zakątków klasztoru, dzikich klifów i smaganych wiatrem okolicznych plaż, Grace odkrywa nie tylko ślady morderstwa i świętokradztwa, ale też niepokojącą prawdę o własnej przeszłości, która wydobywa na wierzch dawno zapomnianą traumę.

Oglądaj online: Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Inea, TOYA.

Oglądaj „KONSEKRACJA" online:

👉 Premiery CANAL+: https://premiery.pl.canalplus.com/film-online/konsekracja,3883

👉 CANAL+: https://www.canalplus.com/pl/film/konsekracja/h/14371514_70026