Kino / Zapowiedzi / THE CIRCLE. KRĄG

THE CIRCLE. KRĄG

"The Circle. Krąg" to porywający thriller na podstawie światowego bestsellera Dave'a Eggersa, określanego przez "The New York Times" mianem książki proroczej. Na wielki ekran przeniesiona została szokująca wizja świata kontrolowanego za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych, w którym słowo "prywatność" przestaje istnieć, a dogłębna inwigilacja staje się codziennością. W rolach głównych: dwukrotny zdobywca Oscara - Tom Hanks, olśniewająca gwiazda "Pięknej i Bestii" i "Harry'ego Pottera" - Emma Watson oraz odkrycie widowiska "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" - John Boyega.

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w The Circle - najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela - genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w The Circle pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o The Circle, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

Dane techniczne DVD: Język: wersja oryginalna z polskim lektorem 5.1 Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami Czas: 105 min Obraz: 16:9 (2.39:1) Region: 2 Dodatki: zwiastun filmu