Kino / Zapowiedzi / ROCK DOG. PIES MA GŁOS

ROCK DOG. PIES MA GŁOS

Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon - scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara "Na fali" i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem "Toy Story 2". Muzykę skomponował nominowany do Złotego Globu Rolfe Kent ("Bezdroża"). W polskiej obsadzie dubbingu usłyszymy takie gwiazdy jak: Marcin Dorociński ("Sing"), Kuba Molęda ("Horton słyszy Ktosia"), Anna Dereszowska ("Księga Dżungli"), Aleksander Milwiw-Baron i Tomasz "Tomson" Lach - czyli duet muzycznych jurorów z popularnego programu The Voice of Poland oraz członkowie zespołu Afromental, Wiktor Zborowski ("Zwierzogród"), Mirosław Zbrojewicz ("W głowie się nie mieści") oraz debiutujący w dubbingu animacji Tomasz Oświeciński, czyli słynny "Strachu" z "Pitbulla".

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock'n'rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Dane techniczne DVD: Język: polski dubbing 5.1 Czas: … min Obraz: 16:9 (2.39:1) Region: 2 Dodatki: zwiastun filmu, materiały z realizacji dubbingu