VOD / Zapowiedzi / SUPERPOSITION

SUPERPOSITION

Gwiazda kultowego serialu „Rząd” i nominowanego do Oscara „Kochanka królowej” Mikkel Boe Følsgaard w najbardziej niepokojącym horrorze sezonu! „Superposition” to przebój duńskich kin, który zachwycił widzów i krytyków na festiwalach w Rotterdamie i Seattle. Film, który zapisze się Wam w pamięci na długo!

Małżeństwo pogrążonych w kryzysie twórczym artystów w poszukiwaniu weny porzuca zgiełk Kopenhagi na rzecz domu nad jeziorem gdzieś w szwedzkich lasach. Wymarzony spokój zakłócają jednak niepokojące zdarzenia i podejrzana rodzina z drugiej strony jeziora. Pewnego dnia ich synek gubi się w lesie i powraca odmieniony.

Porównywany przez zagraniczną krytykę do zeszłorocznych „Gości” Christian Tafdrup film ściągnął do duńskich kin tłumy widzów. Zachwyca w nim niepokojąca, wgryzająca się w skórę atmosfera niepokoju i strefy niesamowitości. Debiutująca w pełnym metrażu reżyserka i scenarzystka Karoline Lyngbye wykorzystuje gatunkowe schematy do stworzenia uważnej wiwisekcji wewnętrznego rozpadu związku. W efekcie powstało dzieło wyjątkowe, które zachwyci zarówno fanów kina grozy, jak i tych spragnionych umysłowych rozterek.

Oglądaj „SUPERPOSITION" online:

👉 Premiery CANAL+: https://premiery.pl.canalplus.com/film-online/superposition,4586