Kino / Zapowiedzi / TRANSPORTER: NOWA MOC

TRANSPORTER: NOWA MOC

Producenci światowego hitu „Lucy” ze Scarlett Johansson i trylogii „Uprowadzona” z Liamem Neesonem przedstawiają zupełnie nową odsłonę przebojowej serii „Transporter”. W obsadzie, w roli legendarnego mistrza kierownicy Franka Martina, zobaczymy Eda Skreina – odkrycie Hollywood, gwiazdę „Gry o tron” i nadciągającej superprodukcji Marvela „Deadpool”. Szybki i wściekły reboot „Transportera” to jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych samochodów. A do tego niezmienne i dobrze znane fanom cyklu zasady – „żadnych nazwisk”, „żadnych zmian w umowie” oraz „bezwzględny zakaz otwierania przesyłek”!

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

W rolę najlepszego kuriera samochodowego świata wcieli się Ed Skrein - odkrycie Hollywood, gwiazda "Gry o tron" i nadciągającej superprodukcji Marvela "Deadpool". Zgodnie z tradycją serii, w "Nowej mocy" zasiądzie za kierownicą Audi, którego najszybsza odmiana - S8 znalazła się na premierowym plakacie filmu. W obrazie, stworzonym przez producentów trylogii "Uprowadzona" z Liamem Neesonem i światowego hitu "Lucy" ze Scarlett Johansson, nie zabraknie obowiązkowej dawki wysokooktanowej akcji, spektakularnych pościgów, popisów kaskaderskich i kosztujących fortunę samochodów. Powrócą również fundamentalne zasady cyklu i fachu transportera - "żadnych nazwisk", "żadnych zmian w umowie" oraz "bezwzględny zakaz otwierania przesyłek"!