VOD / Zapowiedzi / WILCZE STADO

WILCZE STADO

Kontenerowiec przewożący najniebezpieczniejszych kryminalistów zamienia się w pływające piekło, z którego nie da się uciec. „Wilcze stado” to mrożący krew w żyłach i naszpikowany akcją horror, który ani przez moment nie zwalnia tempa i nie oszczędza niczyjej wrażliwości. W obsadzie koreańskiego filmu znaleźli się m.in. gwiazda K-popu Seon In-guk, Jung So-Min („Alchemia dusz”), Gwi-hwa Choi („Zombie Express”, „Lament”) i Gwi-hwa Choi („Piraci: Ostatni królewski skarb”). Film prezentowany był na najważniejszych festiwalach światowego kina gatunkowego: Toronto International Film Festival, Fantastic Fest, L'Étrange Festival, Sitges, San Sebastian Horror & Fantasy Film Festival oraz na polskim Splat! FilmFest.

Podczas produkcji „Wilczego stada” zużyto ponad 2,5 tony sztucznej krwi, co czyni go prawdopodobnie najkrwawszym filmem, jaki zobaczycie. Reżyser podkreśla jednak, że chciał, by oprócz samej gatunkowej rozrywki w jego filmie można było znaleźć nawiązania do kolonialnej historii Korei i jej krwawej kolonizacji przez Japonię.

Grupa koreańskich skazańców na mocy ekstradycji jest transportowana z Filipin do ojczyzny. Kryminaliści z eskortującymi ich policjantami wsiadają na pokład wielkiego kontenerowca. Sytuacja wymyka się spod kontroli, a oswobodzeni bandyci zaczynają metodycznie masakrować funkcjonariuszy. Jednak ani jedni, ani drudzy nie mają pojęcia, że prawdziwe niebezpieczeństwo czyha na nich pod pokładem. Pływające piekło, z którego nie da się uciec.

Oglądaj „WILCZE STADO" online:

👉 Premiery CANAL+: https://premiery.pl.canalplus.com/film-online/wilcze-stado,3744

👉 CANAL+: https://www.canalplus.com/pl/film/wilcze-stado/h/13780987_70026