MAŁY ZGON

MAŁY ZGON” to kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków.

 

Dane techniczne DVD:
Ilość DVD: 4 płyty
Ilość odcinków serialu: 10
Język: oryginalny DD 5.1; audiodeskrypcja 2.0
Napisy: polskie dla os. niesłyszących
Czas łączny: ok. 557 min
Obraz: 16:9
Region: 2
Dodatki: zwiastun i teasery, materiały making of, teledysk

EMILIA

Emilia, czyli polski odpowiednik francuskiej Amelii, wychowana została w specyficznej rodzinie. Jej rodzice nie byli najlepsi w okazywaniu uczuć. Zajęci swoimi sprawami niewiele sił włożyli w przekazaniu córce wiedzy o życiu i świecie.
?yjąc w izolacji, wykreowała własny wewnętrzny świat, który rządzi się swoimi prawami i moralnością. Jako dojrzała dziewczyna znajduje sobie znakomity – jak sądzi – sposób na życie. Postanawia, że pomagając innym uczyni świat wokół siebie lepszym. Tyle tylko, że potencjalni kandydaci do dobrych uczynków Emilii nie bardzo potrzebują jej pomocy. Ta jednak nie zrażając się tym brnie w kolejne etapy swojego planu. Tym samym jednych doprowadza do łez, innych do nerwowych załamań, a jeszcze innych – do śmierci.

Czarna komedia

PIOTREK TRZYNASTEGO 2

Kontynuacja przygód grupy przyjaciół, która ponownie udaje się do domku w dziewiczym mazurskim lesie. ?adne z nich nie spodziewa się, że spokój letniego wypoczynku zakłóci grasujący morderca. Okazuje się jednak, że tym razem zamiast mordercy z maczetą, będą musieli stawić czoła zamaskowanemu szaleńcowi z piłą mechaniczną.
Film fabułą i tytułem nawiązuje do znanego amerykańskiego horroru, ale widzowie bez trudu odnajdą parodie innych słynnych scen tego gatunku.

komedia, horror

ZALAJKOWANY NA ŚMIERĆ

Kwestia lajków lub śmierci! Ryan Hansen – gwiazda seriali: „To tylko seks”, „Dwie spłukane dziewczyny”, „Melanż z muchą”, „Rockville CA”, „Weronika Mars” – gra w komedii o sile portali społecznościowych.
Michael jest strażnikiem miejskim. Nie jest zbyt lubiany, zarówno przez sąsiadów jak i całą społeczność miasteczka, w którym mieszka. Ma przesadnie poważny stosunek do swojej pracy i znany jest z wyszukiwania źle zaparkowanych samochodów, a to nie przysparza mu przyjaciół. Mimo tego jest bardzo pewny siebie i zakłada się ze znajomymi, że ma co najmniej 400 przyjaciół, którzy przyszliby na jego pogrzeb. ?eby to udowodnić, postanawia oznajmić swoją śmierć na portalu społecznościowym…

komedia portalowo-społecznościowa

Czarna komedia

NIEMORALNY WEEKEND

Trish i Mike postanawiają spędzić romantyczny weekend w wynajętym domku w Normandii. Szybko jednak przekonują się, że leniwe i sielskie dni zmieniają się w serię zaskakujących wydarzeń za sprawą tajemniczego Vincenta, zamieszanego w jakieś podejrzane i ciemne sprawki. Z kolei uczucia Trish i Mike’a zostają wystawione na próbę i okazuje się, że nie są one tak gorące, jak mogłoby się wydawać.

Czarna komedia zaskakująca zwrotami akcji niczym z najlepszych kryminalnych angielskich powieści oraz humorem rodem z Monthy Pythona.

KOCHANIE, CHYBA CIĘ ZABIŁEM

Wyprodukowana przez Studio Filmowe Kalejdoskop („śluby panieńskie”) komedia sensacyjna, nawiązująca do najlepszych tradycji kina braci Coen. W doborowej obsadzie m.in. Zbigniew Zamachowski, Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Anna Karczmarczyk, Roma Gąsiorowska oraz Ireneusz Czop.

Spokojny księgowy Jan (Zbigniew Zamachowski), za sprawą pechowego zbiegu okoliczności, staje się podwójnym mordercą, wyprawiając w zaświaty niewierną żonę (Izabela Kuna) i jej kochanka (Leszek Lichota). Nagranie wideo z zabójstwem trafia przez pomyłkę w ręce Kacpra (Marcin Korcz), pracownika wypożyczalni filmów. Kacper i jego dziewczyna (Anna Karczmarczyk) postanawiają szantażować zabójcę. Tropem kilera z przypadku i szantażystów podążają dwaj bardzo niekonwencjonalni policjanci (Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop).

PIOTREK TRZYNASTEGO

Parodia amerykańskich horrorów. Przygody nierozgarniętej młodzieży , która wybiera się na weekend nad mazurskie jezioro. Nie wiedzą, że w chatce , którą wynajęli , kiedyś ktoś dopuścił się zbrodni. Teraz po latach wspomnienia ożywają i ktoś zaostrzył maczetę na niczego nieświadomych bohaterów.

w obsadzie aktorskiej znaleźli się między innymi: reżyser filmu- Piotr Matwiejczyk, Weronika Rosati, Dawid Antkowiak

Czarna komedia/Horror

MY, ONI I OBCY

Późnym niedzielnym popołudniem w jednym z madryckich mieszkań budzi się dwoje młodych ludzi, Julio i Julia. Oboje na kacu i z „urwanym filmem” po minionym wieczorze. Julio z miejsca zakochuje się w Julii. Sytuacja jest, co najmniej, niezręczna. Ona częstuje go kawą, on szykuje się do wyjścia. Za oknem panuje dziwna cisza. Ulice są wyludnione. Telewizja i internet nie działają. Telefony milczą. Radio nadaje dziwny komunikat. Raz jeszcze spoglądają za okno. Nad miastem unosi się ogromny statek kosmiczny.