Get Adobe Flash player
Plakat_B1_SOAG_4 (1)

Premiera kinowa: 2 stycznia 2015

Gatunek: thriller/akcja
Produkcja: Australia 2014
Reżyseria: Julius Avery
Scenariusz: Julius Avery, John Collee („Pan i władca: Na krańcu świata”)
Obsada: Ewan McGregor („Niemożliwe”, „Trainspotting”, „Autor widmo”, „Anioły i demony”, „Helikopter w ogniu”), Brenton Thwaites („Czarownica”),  Alicia Vikander („Kochanek królowej”, „Anna Karenina”), Jacek Koman („Wielki Gatsby”, „Ghost Rider 2”)

Son of a Gun

Thriller sensacyjny z EWANEM McGREGOREM („Niemożliwe”, „Helikopter w ogniu”, „Trainspotting”) w zaskakującej roli recydywisty i wroga publicznego numer jeden. Współtwórcą scenariusza jest autor „Pana i władcy: Na krańcu świata”.

Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden – Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję, JR dostaje propozycję udziału w napadzie na złoto warte miliony dolarów. Kiedy w grę wchodzą tak olbrzymie pieniądze, nie można ufać nikomu.

 

„Napięcie i intensywność KRÓLESTWA ZWIERZĄT z epickim rozmachem GORĄCZKI”
hollywoodreporter.com

KINO:

zapowiedzi archiwum

DVD:

nowości kolekcje zapowiedzi archiwum

BLU-RAY:

Nowości Zapowiedzi Archiwum

KONTAKT